Regał Zibi - swobodny montaż, aero open - OKAZJE

chwilowy brak towaru

  • Producent: Elior.pl
  • Kategoria: Regały

Twój regał nie musi wyglądać tak, jak wymyślił sobie jego producent. Możesz wspaniale dopasować go do Twojego wnętrza tak, by odpowiadał Twoim potrzebom ergonomicznym i wizualnym. Sam zaprojektuj, skomponuj i stwórz swoje meble.

Absurdalnie supernowoczesny, designerski i komfortowy... Dlaczego? wygodny regał ZIBI eksponuje się nie tylko swoją praktyczną formą i ekstrawersyjnym kształtem, ale także wykorzystaniem tworzyw najkorzystniejszej jakości. To dlatego zadowala się powodzeniem wśród osób ceniących nowatorskie rozwiązania i prędko zyskał status bestsellera. Dzięki regałom Zibi możesz dowolnie komponować swój mebel z poszczególnych komponentów i stworzyć , a także gabaryt, który najszczególniej odpowiada Twoim potrzebom praktycznym i wizualnym. wykorzystana do produkcji mebla naturalna płyta laminowana o pojemności aż 93 dm3, została uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi. Ma także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo, co zapewnia nadanie jej cech jakościowych, a także wytrzymałościowych. Wyłącznie jakość mebli marki Elior potwierdzona jest aż 10-letnią gwarancją! Odmień Swoje wnętrze już dziś i zaplanuj wymarzony "Kawałek Nieba"!

Regały Zibi firmy Elior świetnie zbratasz jednocześnie do Twojej innowacyjnej pracowni, biura, salonu, jak i do wnętrza dla dzieci, a także młodzieży. surowa forma szafki z pewnością przykuje oko niejednego gościa... Skończ z monotonią polskich meblościanek. Zrób spory krok w przyszłość i kreuj Swoje wnętrze tak, jak jedynie chcesz.

Na zdjęciu powyżej zobaczysz podgląd wszelkich regałów do wyboru: 1. Biały otwarty, 2. Biały zamknięty, 3. Kwiaty, 4. Gitara, 5. Panda, 6. Paryż, 7. Kosmos.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Regały